Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 3
Reklama

Rynek pierwotny: gotowe komfortowe domy na sprzedaż w Koziegłowach

REKLAMA
czwartek, 11.10.2018 r.
godz. 13.00
REKLAMA | czwartek, 11.10.2018 r., godz. 13.00
Rynek pierwotny: gotowe komfortowe domy na sprzedaż w Koziegłowach

W Koziegłowach wybudowano komfortowy zamknięty kompleks domów w zabudowie szeregowej. Obecnie dostępne w ofercie są domy o powierzchni od 128 m2 do 176 m2. Każdy dom posiada ogród.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1014 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

Ponadto domy są wykończone z wysokiej jakości materiałów. Każdy dom posiada obszerny garaż z bramą elektrycznie sterowaną, wysokiej jakości stolarkę okienną 6-cio komorową i system domofonu scalony z bramą wjazdową na teren zamknięty.

Atrakcyjność położenia stanowi usytuowanie domów na skarpie, co zapewnia nie tylko odcięcie enklawy budynków od sąsiedniej zabudowy i ruchu ulicznego, ale i wspaniały widok na panoramę dolnego tarasu Poznania.

Atrakcyjność oferty niewątpliwie podnosi rozwój Gminy Czerwonak poprzez planowane rozbudowy tras Czerwonak - Murowana Goślina. Obecnie przejazd z Koziegłów do Centrum Poznania zajmuje jedynie 10 minut. Inwestycja ma zostać powiększona o dwie dwupasmowe jezdnie, ronda na skrzyżowaniach z ul. Poznańską i Piaskową, zatoki autobusowe, chodniki, drogi rowerowe oraz ciągi pieszo-rowerowe. Wszystko to sprawi, iż podróż będzie odbywać się w naprawdę komfortowych warunkach.

W Czerwonaku nieopodal wybudowanych domów jest dostępna również marina na rzece Warta. Atrakcją Mariny, portu rzecznego w Czerwonaku, jest tramwaj wodny, który kursuje między Czerwonakiem a Poznaniem. Jest to kolejny, niezwykle atrakcyjny punkt na mapie turystycznej, do którego przyjeżdżają wodniacy z odległych zakątków kraju i zagranicy.

Inwestycja ELJAN BUD stanowi zamknięty, luksusowy kompleks domów w zabudowie szeregowej. Warunki komunikacji pozwalają na zamieszkanie w cichym miejscu ciesząc się szybkim dostępem do Centrum Poznania. Pomimo, iż miejscowość Koziegłowy położona jest na terenie gminy Czerwonak, niewątpliwie jest ona zapleczem miasta Poznań.

Szczegółowe informacje www.eljanbud.pl

Reklama