Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
18 5
Reklama

Pracowita noc poznańskich strażaków. Kilka pożarów w okolicach ul. Drzymały

j
piątek, 6.07.2018 r.
godz. 07.55
j | piątek, 6.07.2018 r., godz. 07.55
Pracowita noc poznańskich strażaków. Kilka pożarów w okolicach ul. Drzymały
fot. Dawid

Akcja strażaków rozpoczęła się około godziny 22 od pożaru pustostanu na ulicy Drzymały w Poznaniu. Później doszło jeszcze do kilku pożarów w tej okolicy.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
18°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
11°C 1026 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Na ulicy Generała Maczka na wysokości pawilonu z biblioteką podpalono 3 grupy śmietników. W tej chwili strażacy je dogaszają – pisał w nocy Mariusz. Podpalenia na gen. Stanisława Maczka. 4 kontenery na śmieci, samochód i motor. Niedaleko jest ulica Drzymały na której też miał miejsce pożar budynku - dodaje Dawid. Nasi czytelnicy donoszą też o nocnym pożarze na ulicy Urbanowskiej.

Strażacy przyznają, że mieli kilka zgłoszeń z tej okolicy. Jak już wcześniej informowaliśmy zaczęło się od pożaru pustostanu na ulicy Drzymały około godziny 22. Później interweniowaliśmy jeszcze kilka razy w tej okolicy. Głównie były to pożary śmietników na ulicy Urbanowskiej, Piątkowskiej i ulicy Drzymały, gdzie między innymi spłonęła altana. Doszło też do pożaru mieszkania przy ulicy Drzymały. Ponadto o godzinie 2:16 na ulicy gen. Stanisława Maczka interweniowaliśmy w sprawie pożaru śmietnika okazało się też, że spłonął zaparkowany obok samochód i motocykl. Szczegóły tych wszystkich zdarzeń będą wyjaśniane. Sprawą zajmuje się policja. Nikomu nic się nie stało – mówi dyżurny poznańskich strażaków.

Reklama