Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -1
Reklama

Złodziej wpadł w ręce policji. Twierdzi, że łup mu... skradziono

BS
wtorek, 16.01.2018 r.
godz. 15.30
BS | wtorek, 16.01.2018 r., godz. 15.30
Złodziej wpadł w ręce policji. Twierdzi, że łup mu... skradziono
zdj. ilustracyjne - fot. policja - archiwum

Kilka dni temu policjanci zatrzymali mężczyznę, który półtora roku temu włamał się do firmy na terenie Konina. Skradzionych elektronarzędzi nie udało się odzyskać. Złodziej twierdzi, że został okradziony.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1025 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
2°C 1025 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Do włamania doszło w sierpniu 2016 roku. Z terenu firmy przy ulicy Przemysłowej skradziono elektronarzędzia o wartości blisko 29 tysięcy złotych - Mężczyzna przez kilkanaście miesięcy pozostawał bezkarny, jednak jak to zwykle bywa, sprawa włamania pozostawała w zainteresowaniu kryminalnych. Śledczy kilka dni temu ustalili domniemanego sprawcę tego włamania. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Konina. Mężczyzna został zatrzymany i przyznał się do zarzucanego czynu - relacjonuje Marcin Jankowski z miejscowej policji.

Niestety łupu nie udało się odzyskać - Zatrzymany twierdzi, że skradzione elektronarzędzia schował kilka kilometrów od miejsca włamania. Po kilku dniach wrócił, żeby zobaczyć co w ogóle ukradł, ponieważ wcześniej tego nie wiedział. Twierdzi, że nie znalazł już skrzyń ze skradzionymi elektronarzędziami i dzisiaj zupełnie nie wie co się z nimi stało - dodaje Jankowski.

Mężczyzna odpowie przed sądem za kradzież z włamaniem. Grozi mu kara nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama