Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
22 14
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
20°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
22°C 1011 hPa
POJUTRZE
pogoda
24°C 1013 hPa

Znak na postoju dla inwalidów

mk
środa, 4.05.2011 r.
godz. 21.50

Chociaż strefa płatnego parkowania na Jeżycach już działa, na wielu ulicach brakuje jeszcze odpowiedniego oznakowania. Za to wykonawcy ZDM-u próbują rozśmieszać mieszkańców nowymi niespodziankami. Tym razem postawili znak na kopercie dla niepełnosprawnych kierowców.

Zdjęcie znaku oznaczającego płatny parking, umieszczonego przez wykonawców ZDM-u na kopercie dla niepełnosprawnych kierowców, dostaliśmy od pana Łukasza. Ten sam fotograf uwiecznił w grudniu drzewo posadzone na zlecenie ZDM w bramie wjazdowej na ul. Asnyka, a krótko po Prima Aprilisie przysłał do nas zdjęcia postawionych w tej samej bramie słupków.


Tym razem wykonawca drogowców zaliczył wpadkę nieco dalej od jego domu, bo na ul. Słowackiego. Być może jednak znak stanął według planów w dobrym miejscu, a postój dla niepełnosprawnych zostanie w tym miejscu zlikwidowany.

Nie na wszystkich ulicach na Jeżycach pojawiło się już odpowiednie oznakowanie strefy płatnego parkowania. Firma, która wykonuje je na zlecenie ZDM-u, robiła ro w środę od rana. Całość ma uzupełnić do czwartku.

Pomimo licznych zapowiedzi, wielu mieszkańców Jeżyc było zaskoczonych wprowadzeniem strefy. Kierowcy nie musieli się jednak w środę obawiać się mandatów. Kary nie były naliczane, a pracownicy strefy informowali tylko o opłatach.

Reklama